Weź pożyczkę nawet do 5 000 zł

Bez zbędnych formalności, pieniądze na koncie w mgnieniu oka!

dni
Jeśli pożyczysz
zł, możesz je oddać za
dni!
Wypełnij wniosek, a odpowiedź uzyskasz
w ciągu zaledwie 15 minut!

PotrzebnaPożyczka czyli łatwy i szybki proces!

wybierz kwotę pożyczki Wybierz kwotę i złóż
wniosek online
szybki proces weryfikacji danych Szybki proces weryfikacji
Twoich danych
szybka pożyczka Pieniądze na Twoim koncie
nawet w 15 min

potrzebnapozyczka.pl - szybka pożyczka online

Osoby szukające wsparcia finansowego mają możliwość wyboru oferty dopasowanej do swoich potrzeb i możliwości finansowych. Firmy pozabankowe i banki udzielają zarówno kredytów, pożyczek ratalnych i chwilówek dla osób indywidualnych. Potrzebnapożyczka.pl umożliwia wnioskowanie o 5 000 zł, na okres kredytowania do 30 dni od momentu podpisania umowy. Pożyczki i chwilówki możemy otrzymać na dowolny cel np.: naprawę samochodu, zakup nowej pralki, czy wyjazd za granicę.

Pożyczki udzielane są osobom pełnoletnim, które spełniają określone warunki. Podczas procesu zaciągnięcia pożyczki, niezbędne jest wypełnienie wniosku prawidłowymi danymi. Pożyczkodawcyproszą o udzielenie wyłącznie kilku istotnych informacji, w tym danych teleadresowych. Aby uzyskać dodatkowy zastrzyk gotówki w potrzebnapozyczka.pl, przygotuj dowód osobisty oraz numer telefonu komórkowego.

Właścicielem serwisu potrzebnapozyczka.pl jest spółka MarkOnline Sp. z.o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 70, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem 0000632902, NIP: 5252673149.

Serwis potrzebnapozyczka.pl współpracuje z instytucjami pośrednictwa finansowego, firmami pożyczkowymi w celu umożliwienia użytkownikom serwisu porównania ofert produktów finansowych podmiotów współpracujących z MarkOnline sp. z o.o.

Przedstawione w serwisie potrzebnapozyczka.pl przykłady nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Ostateczna wysokość opłat i całkowity koszt produktów przedstawiony zostanie przez podmiot zawierający umowę z użytkownikiem serwisu w ramach tej umowy. Za ewentualne różnice pomiędzy przykładami przedstawionymi w serwisie a umową zawartą przez użytkownika MarkOnline z o.o. nie ponosi odpowiedzialności.

Użytkownicy korzystają z serwisu potrzebnapozyczka.pl zgodnie z jego polityką prywatności oraz regulaminem serwisu.

Administratorem danych osobowych jest MarkOnline Sp. z.o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 70. Dane osobowe są przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celach marketingowych przez Markonline Sp. z o.o.. W razie wyrażenia zgody, dane osobowe mogą być przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty, udostępnianie podmiotom współpracującym z Markonline Sp. z o.o. Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail iod@markonline.pl.

Ostateczne warunki pożyczki, czyli jej wysokość i okres spłaty oraz koszty zależą od zdolności kredytowej klienta oraz firmy pożyczkowej lub banku. Informacje o kosztach, możliwości przedłużenia spłaty zobowiązania oraz konsekwencje nieterminowej spłaty są zapisane w umowie pożyczkowej.

Zasady odpowiedzialnego pożyczania

Pożyczka lub kredyt gotówkowy powinien zostać wykorzystany zgodnie z jego przeznaczeniem – na sfinansowanie celu, na który nie posiadasz wystarczających środków. Pożyczka nie jest produktem, który należy traktować jako regularny zastrzyk gotówki w domowym budżecie. Zbyt częste korzystanie z pożyczek i kredytów skutkuje popadnięciem w spiralę zadłużenia. Pożycz tyle, ile będziesz w stanie oddać pożyczkodawcy w wyznaczonym terminie. Pamiętaj, że każdą pożyczoną złotówkę należy zwrócić wraz z kosztami określonymi w umowie, czyli prowizją, odsetkami oraz opłatami okołopożyczkowymi. Dopasuj ofertę do swoich potrzeb oraz możliwości finansowych.

Jakie opłaty wchodzą w skład pożyczki i kredytu?

Pożyczając dodatkowe środki, musisz się liczyć z tym, że do pożyczonej kwoty zostaną doliczone opłaty dodatkowe. Do najczęstszych opłat należą:

odsetki – wysokość odsetek zależy od oprocentowania pożyczki lub kredytu,

prowizja – może być zapłacona jednorazowo lub doliczona do raty,

opłata przygotowawcza,

opłata administracyjna,

koszt produktów dodatkowych – bank może wymagać zakupu konta osobistego, karty kredytowej czy ubezpieczenia.

Co grozi za nieterminową spłatę pożyczki?

Każdą pożyczoną kwotę należy oddać do banku lub firmy pożyczkowej w wyznaczonym terminie. Spłata może się odbyć jednorazowo lub w regularnych ratach, np. comiesięcznych. Do skutków nieuregulowania zobowiązania w terminie należą m.in.:

Nieterminowa spłata zobowiązania uniemożliwia wnioskowanie o kolejne pożyczki i kredyty w przyszłości.